#1 2014-03-25 19:06:21

c3rdic

Rekrut

Zarejestrowany: 2014-03-25
Posty: 1
Punktów :   

Podanie x2

Hej!

Na pytania odpowiadam za siebie (Damian) i kumpla (Darek). O nim trochę mniej informacji, ponieważ nie mam go pod ręką.

1. Czy przeczytałeś przyklejony temat dotyczący rekrutacji?
Tak, ale nie jestem pewien jednej rzeczy. Czy 'zaangażowanie w PVP" oznacza, iż granie PVP to warunek konieczny.

2. Jaki jest Twój nick w grze i imię w RL?
c3rdic (Damian)
rizz (Darek)

3. Ile masz lat?
Obydwaj 33 lata.

4. Jakie posiadasz doświadczenie w Neverwinter Online?
Graliśmy ciut większą ekipą od początku, dobiliśmy do 60, zaczęliśmy robić lepsze dungeony, ale się skład posypał i zakończyliśmy przygodę. Niedawno wróciliśmy do gry we dwóch, ponieważ stwierdziliśmy, że w sumie ten Neverwinter to była spoko gierka. Ogólnie ogarniamy temat, ale trochę wypadliśmy z obiegu przez dobre kilka miesięcy przerwy.

5. Jaka jest Twoja klasa i jaki posiadasz aktualnie lvl?
GF lvl 60 (Damian)
TR lvl 60 (Darek), ma kilka altów, ale chyba tylko do farmienia profesji i żaden na poważnie

6. Jaki sprzęt posiada twoja postać?
Ancient Stalwart Bulwark GS ~13 500 (Damian)
nie znam nazwy seta, GS ~ 12 000 (Darek)

7. Kto z aktualnych członków HoE poprze Twoją kandydaturę?
Nikt, nikogo nie znamy.

8. Dlaczego aplikujesz do HoE oraz jakie są Twoje oczekiwania?
Szukamy ekipy, z którą można porobić dungeony i inny content PVE (2-4 razy w tygodniu). Znalazłem was w necie, z kontekstu wyglądacie raczej normalnie, więc czemu nie?

9. W jakiej gildii byłeś dotychczas, czy wciąż w niej jesteś, czy równocześnie składasz podanie do innych gildii?
W Neverwinterze w żadnych gildiach nie byliśmy i do żadnych innych nie składamy teraz podania.

10. Dlaczego uważasz, że skorzystamy jako gildia na przyjęciu Ciebie w nasze szeregi? (innymi słowy - co możesz nam zaoferować?)
Najważniejsze to 2 dodatkowe ludziki do grania PVE. Dziwek wam fundować nie będziemy, siedzieć pół dnia na TS pewnie też nie, ale może jakieś mniejsze lub większe znajomości się trafią

11. Czy jesteś aktywny na TS, czy nie masz oporów przed komunikacją głosową?
Używamy TS jako normalnej formy kontaktu przy graniu, więc oporów brak. Jedynie kumpel może zamulać czasem z powodu obecności żony i dziecka obok.

12. Jesteś typem gracza PvE czy PvP?
Na razie na pewno tylko PVE. Jak się ogarniemy co do mechaniki i obskoczymy całe PVE, to nie wykluczamy również PVP. Może kumpel się zdecyduje trochę szybciej na PVP, bo ma tam jakieś doświadczenie z WoW-a. Ja na razie się boję, że nie ogarnę

12a. Dla graczy PvP. Napisz jak widzisz rolę swojej postaci w PvP?
Nie dotyczy.

12b. Dla graczy PvE. Jakie jest twoje podejście do PvE, czy ciągle płaczesz o brak party/śmierć?
Nie płaczemy, za starzy jesteśmy na to. Wolimy pogadać co zmienić i jak zagrać, żeby dać radę. Jak party nie ma to trudno, coś pobiegamy sami albo pójdziemy obejrzeć mecz.

15. Dodatkowe informacje na twój temat i temat twojej aplikacji?
Większość zawarłem powyżej. Nie będę ukrywał, że chcemy wstąpić głównie dlatego, żeby znaleźć ludzi do grania PVE w party, ale przed rozmowami o życiu uciekać nie będziemy Kumpel może duszą towarzystwa nie jest (rodzina obok), ale ja przed żartami i nawiązywaniem kontaktów się nie wzbraniam. Zdaję sobie sprawę, że nasze klasy niezbyt wam pasują, ale robić od nowa coś innego nam się już chyba nie chce. Może kumpel jakiegoś innego alta rozwinie zamiast rogue. Pogadam z nim dzisiaj wieczorem.

Offline

 

#2 2014-03-26 17:07:31

 Mumifikator

Kapitan

Skąd: Polska Ziemia
Zarejestrowany: 2014-02-11
Posty: 33
Punktów :   

Re: Podanie x2

podanie prosimy złożyć na nowym forum + na pewno każdy z was osobno


http://c.wrzuta.pl/wi15733/5cc9adc0001083be4eafe3ba/joker_sygnatura

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uf-clan.pun.pl www.moto-skc.pun.pl www.derroaeg.pun.pl www.assassinsbc2.pun.pl www.nova.pun.pl