#1 2014-03-09 22:42:27

HipnoV2

Prawowity

Zarejestrowany: 2014-03-09
Posty: 1
Punktów :   

Poddanie HipnoIG

1. Czy przeczytałeś przyklejony temat dotyczący rekrutacji? - Tak
2. Jaki jest Twój nick w grze i imię w RL? - HipnoIG@domix221 w RL Dominik
3. Ile masz lat? 18
4. Jakie posiadasz doświadczenie w Neverwinter Online? - Grałem w Betę, oraz przed klasą Łucznik wróciłem po czasie.
5. Jaka jest Twoja klasa i jaki posiadasz aktualnie lvl?Manipulujący Mag Lv.60
6. Jaki sprzęt posiada twoja postać? Wartość sprzętu ponad 6.4k
7. Kto z aktualnych członków HoE poprze Twoją kandydaturę? bulek20 ? taki nick na Forum NW miał
8. Dlaczego aplikujesz do HoE oraz jakie są Twoje oczekiwania?Tak jak na forum: Lvl. 60 nabity przed wprowadzeniem nowej klasy łucznik. Szukam Gildii by móc robić inne grupowe potyczki. Nie mogę robić misji Sharandar, mam BUG-a przy którym nie znika drugi głaz. Potrzebuję gildię także by zdobywać więcej diamentów astralnych i ulepszać niedawno stworzonego łucznika. 
9. W jakiej gildii byłeś dotychczas, czy wciąż w niej jesteś, czy równocześnie składasz podanie do innych gildii?Poprzednia gildia ZajePlayboy (Prawdopodobnie), nie jestem w niej. To jest jedyne podanie.
10. Dlaczego uważasz, że skorzystamy jako gildia na przyjęciu Ciebie w nasze szeregi? (innymi słowy - co możesz nam zaoferować?)Opanowałem skile maga do perfekcji różnego rodzaju combo  i nie tylko.
11. Czy jesteś aktywny na TS, czy nie masz oporów przed komunikacją głosową?Z aktywnością to różnie bywa, nie mam oporów przed komunikacją głosową
12. Jesteś typem gracza PvE czy PvP?Po nabiciu 60 Lv. jestem Typem PVP
12a. Dla graczy PvP. Napisz jak widzisz rolę swojej postaci w PvP?Może w skrócie APC ? z Lola AP Carry
12b. Dla graczy PvE. Jakie jest twoje podejście do PvE, czy ciągle płaczesz o brak party/śmierć?Rzadko ginę, po śmierci nie płaczę.
15. Dodatkowe informacje na twój temat i temat twojej aplikacji?Chyba wystarczy: http://forum.neverwinter.com.pl/szukam- … t1511.html

Ostatnio edytowany przez HipnoV2 (2014-03-09 22:44:48)

Offline

 

#2 2014-03-10 10:11:46

ILoveApples

Kapitan

Skąd: ndgd / limerick
Zarejestrowany: 2014-02-14
Posty: 22
Punktów :   

Re: Poddanie HipnoIG

Skoro poszlo zaproszenie z naszej strony to nie widze zadnych przeciwwskazan do dolaczenia do klanu przez pana HipnoIG CW nigdy za wiele, sprzet dorobic mozna, ale z tym Sharandar to bym napisal do adminow bo dosc spory kawalek gry tutaj ucieka (a napewno za napisanie listu konta nie zbanuja )

Offline

 

#3 2014-03-10 15:20:30

 bulek20

Prawowity

Skąd: Racibórz
Zarejestrowany: 2014-02-12
Posty: 20
Punktów :   
WWW

Re: Poddanie HipnoIG

No to witamy nowego kolegę   
szukaj kogoś z oficerów w grze to cię doda

Ostatnio edytowany przez bulek20 (2014-03-10 18:32:44)


http://i57.tinypic.com/efibra.gif
http://i60.tinypic.com/33m8lz7.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uf-clan.pun.pl www.derroaeg.pun.pl www.assassinsbc2.pun.pl www.moto-skc.pun.pl www.nova.pun.pl