#1 2014-03-08 20:38:58

shayla

Prawowity

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 1
Punktów :   

Podanie

Witam, chciałabym dostać się do waszej gildii, przeważnie w tego typu gry grałam solo, teraz chcę spróbować gry w drużynie. O to i odpowiedzi na pytania:

1. Tak, inaczej nie wiedziałabym na co odpowiadać .

2. Nick: Shayla Imię: Asia

3. 20

4. To moja pierwsza postać, jest na 36lvl. Nie jestem jakimś orłem, ale jakoś daje radę. Choć raczej będę się uczyć niż nauczać .

5. Łotrzyk-Oszust 36lvl

6. Nie za ciekawy niestety, aż wstyd wymieniać .

7. No właśnie, kto?

8. Oczekuję jedynie dobrej zabawy, jaki jest powód? Jak pisałam wyżej, nigdy nie należałam do żadnej gildii, chciałabym spróbować jak to jest. W końcu chyba po to jest multiplayer.

9. Tu już wiecie, nie nie składam do żadnej innej.

10. Możecie mnie potraktować jak swoją wychowankę, podobno dziecko zwiększa więzy rodzinne. Poza tym to dość dobra lekcja wziąć kogoś pod skrzydełko .

11. Może trochę się wstydzę, ale jak się postaracie to wam zaufam i się otworzę na tyle by pogadać przez TS (swoją drogą już zainstalowany ).

12. a i b: Tu w sumie nie wiem jak to określić, dla mnie jest to zabawa, jeśli będzie trzeba to idziemy razem tłuc mobki/inne gildie, jak się lenimy to się lenimy. Nie jestem jakimś botem, poza tym przyzwyczaiłam się do gry solo, więc raczej brak party nie będzie mi doskwierał, a jednocześnie party będzie taką miłą odskocznią od gry solo.

15 (?)  Co tu dużo mówić, raczej nie jestem z tych którzy lubią o sobie opowiadać wszem i wobec. Myślę, że na pewno z biegiem czasu sami wyrobicie sobie o mnie zdanie więc po co mam teraz tworzyć jakiś wstępny obraz mojej osoby .

Co do podania, to myślę, że jeśli was nie zaciekawi to przynajmniej trochę rozśmieszy, a śmiech to pierwszy krok do zachwytu

Pozdrawiam, Asia.

Offline

 

#2 2014-03-09 00:01:45

ILoveApples

Kapitan

Skąd: ndgd / limerick
Zarejestrowany: 2014-02-14
Posty: 22
Punktów :   

Re: Podanie

solo dobrze poznaje sie gre ale zdecydowanie weselej jest spedzac wolny czas w grupie. Takze ja, Sir Jablko, jako stworzenie stadne mianuje tego posta "+1", nies nam honor, pomagaj tym ktorzy sa w potrzebie, zawsze szukaj godnych wyzwan, ale przede wszystkim nie kladz sie spac po 24 (pozniej rano ciezko sie wstaje)

Offline

 

#3 2014-03-09 06:58:48

 Mumifikator

Kapitan

Skąd: Polska Ziemia
Zarejestrowany: 2014-02-11
Posty: 33
Punktów :   

Re: Podanie

Śmiech jest zawsze na pierwszym miejscu ! ga ma być przyjemnością, którą można dzielić z innymi oczywiście +1 - szukaj kapitanów w grze to Cię dodadzą

a no i najważniejsze- Jabłuszko ma rację ze spaniem !


http://c.wrzuta.pl/wi15733/5cc9adc0001083be4eafe3ba/joker_sygnatura

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.moto-skc.pun.pl www.nova.pun.pl www.derroaeg.pun.pl www.assassinsbc2.pun.pl www.uf-clan.pun.pl