#1 2014-03-18 19:38:07

Arc

Rekrut

Zarejestrowany: 2014-03-18
Posty: 2
Punktów :   

Podanie

1. да.
2. Arc@Arcdem0n/Tomasz.
3. 17.
4. Gram około 0,5 roku z przerwami.
5. GF 60 i HR 28.
6. Na GF mam ok. 8000 GS.
7. Mam nadzieję że wszyscy .
8. Znalazłem temat na forum i stwierdziłem " why not, let's try" , a oczekuję szansy na zdobycie setu z GG.
9. Nie, nie i... nie.
10. Mogę a wręcz lubię trzymać wciśnięty "Shift" na dungach .
11. Nie mam problemów, o ile towarzystwo jest zacne i nie zbyt wulgarne.
12. GF raczej PvE, ale nadrabiam tą wadę expiąc HR. Ten będzie typowo pod PvP.
12a. GF-em mogę trzymać "shift".
12b. GF-em mogę trzymać "shift" ewentualnie użyć taunta.
15. Powinniście wiedzieć że jestem strasznym centusiem i ważę każdego astrala To chyba tyle, mam nadzieję że znajdzie się dla mnie miejsce, jak nie to trudno. Czas na grę mam zawsze po 20 i zazwyczaj około 16-19.

Offline

 

#2 2014-03-18 21:12:15

Vexuslord

Mistrz

Zarejestrowany: 2014-02-10
Posty: 27
Punktów :   

Re: Podanie

Więc tak : 0.5 +

Napisz trochę więcej osobie i w innej formie opisane


http://raptr.com/badge/Vexuslord/fs_lastplayed.png

Offline

 

#3 2014-03-18 21:28:49

Arc

Rekrut

Zarejestrowany: 2014-03-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie

No cóż, skoro taka twoja wola... nie lubię oszustów i wieprzowiny, w NW zacząłem grać ponieważ uwielbiam system D&D (ten oparty na wyobraźni) i gry oparte o to uniwersum, grałem w Baldurs Gate 1 i 2 oraz Newerwinter Nights także obie części. Tak jak wspomniałem jestem raczej graczem PvE z jednej strony dlatego że GF-em zrobionym pod drzewko "Protektor" ciężko coś ugrać a z drugiej dlatego iż uwielbiam widok armii potworów która próbuje mnie zabić. Co zaś się tyczy mojego charakteru to moja postać nie bez przyczyny jest krasnoludem. Salvatore pisał o krasnoludach jako o najbardziej upartych stworzeniach w Faerun, jeśli ktoś czytał książki związane z tym uniwersum to wie o czym piszę. Poza tym sam staram się nie kłamać, koniec końców stwarza to więcej problemów niż daje korzyści. Jestem raczej typem społecznika, lubię kontakty z ludźmi i wspólna gra daje mi sporo frajdy, nie mam też oporów w spotkaniach w realnym życiu. Chodzę do liceum na profilu mat-fiz, sportu jako takiego sam nie uprawiam ale jak grają "nasi" to staram się mecze oglądać, zwłaszcza piłkę ręczną. Jeśli chodzi o inne gry  multiplayer to grywam w LoL-a i czasami w Hearthstona. Mam nadzieję że napisałem wystarczająco wiele jeśli nie to mogę rozwinąć wypowiedź.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.assassinsbc2.pun.pl www.derroaeg.pun.pl www.uf-clan.pun.pl www.naruto-live.pun.pl www.moto-skc.pun.pl