#1 2014-03-02 12:27:40

Sev25

Prawowity

Zarejestrowany: 2014-03-02
Posty: 1
Punktów :   

Podanie

Witam . Jestem juz u was w gildi

1. Czy przeczytałeś przyklejony temat dotyczący rekrutacji? - oczywiście;)
2. Jaki jest Twój nick w grze i imię w RL? - Yuri  Prawdziwe imię Seweryn
3. Ile masz lat?   -  22 lata
4. Jakie posiadasz doświadczenie w Neverwinter Online?  - gram od niedawna . pierwsza postać TR ( Asuna - jestem u was w Gildi ) lecz ja skopałem i robie obecnie GF którego dotyczy to Podanie .
5. Jaka jest Twoja klasa i jaki posiadasz aktualnie lvl? -  GF aktualnie 38LV i rosnie;)
6. Jaki sprzęt posiada twoja postać? - Niskie ponieważ robię od nowa postać i będę gonił jak najprędzej z EQ:)
7. Kto z aktualnych członków HoE poprze Twoją kandydaturę? - Nie wiem:) Zapoznałem sie z paroma członkami dopiero:)
8. Dlaczego aplikujesz do HoE oraz jakie są Twoje oczekiwania? - Fajni ludzie , dobry klimat , i dużo humoru:)
9. W jakiej gildii byłeś dotychczas, czy wciąż w niej jesteś, czy równocześnie składasz podanie do innych gildii? - jak pisałem powyżej Jestem już W HoE postacią Asuna , nie składałam podań do innych gildii .
10. Dlaczego uważasz, że skorzystamy jako gildia na przyjęciu Ciebie w nasze szeregi? (innymi słowy - co możesz nam zaoferować?) - Chym , będziecie mieli dobrego kąpana na dungi  , pvp i do Gadania;)
11. Czy jesteś aktywny na TS, czy nie masz oporów przed komunikacją głosową?  -  Jestem aktywny na Ts nie mam oporów:) Posiadam takze własny kanał na innym Ts  ts-crazy.com.pl 11.Neverwinter
12. Jesteś typem gracza PvE czy PvP? -  I to i to:)
12a. Dla graczy PvP. Napisz jak widzisz rolę swojej postaci w PvP? -  Przyjmowanie obrazeń , pomoc w utrzymywaniu wroga , ogłuszanie , oraz zwykły mord:)
12b. Dla graczy PvE. Jakie jest twoje podejście do PvE, czy ciągle płaczesz o brak party/śmierć? -  heh nie płacze;P  pve tak jak pvp jako tank chce pomagać drużynie biorąc na siebie moby i wiele innych
15. Dodatkowe informacje na twój temat i temat twojej aplikacji?  -  Normalnym Graczem jestem nie dzieckiem

Offline

 

#2 2014-03-02 22:44:26

 Penturion

Kapitan

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2014-02-10
Posty: 13
Punktów :   

Re: Podanie

Myślę że podanie, będąc członkiem naszej gildii, nie ma sensu... po prostu napisz do kogoś z kapitanów na swoim alcie, żeby cię przyjąć i po problemie. Podanie jest dla nowych graczy raczej niż nowych postaci


http://s29.postimg.org/np5bbro5j/Sygna.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-live.pun.pl www.derroaeg.pun.pl www.nova.pun.pl www.assassinsbc2.pun.pl www.moto-skc.pun.pl